CL4424-100-485-SP
- Артикул производителя:
- CL4424-100-485-SP
- Краткое описание:
- TXRX 2.4GHZ RS485 100MW W/ANT'S
- Features :
- 2 ConnexLink RS485 Units
- Frequency :
- 2.4GHz
- Function :
- 2 Transceivers
- Interface :
- RS-485
- Power - Output :
- 100mW