CL4424-100-232-SP
- Артикул производителя:
- CL4424-100-232-SP
- Производитель/Бренд:
- Laird Connectivity Inc.
- Краткое описание:
- TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT'S
- Производитель :
- Laird Connectivity Inc.
- Категория товара :
- RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
- Applications :
- General Purpose
- Data Rate (Max) :
- 288kbps
- Features :
- 2 ConnexLink RS232 Units
- Frequency :
- 2.4GHz
- Function :
- 2 Transceivers
- Interface :
- RS-232
- Modulation or Protocol :
- FHSS, FSK
- Power - Output :
- 100mW