CL4790-1000-485-SP
- Артикул производителя:
- CL4790-1000-485-SP
- Краткое описание:
- TXRX 900MHZ RS485 1W W/ANT'S DB9
- Features :
- 2 ConnexLink RS485 Units
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Function :
- 2 Transceivers
- Interface :
- RS-485
- Power - Output :
- 1000mW