CL4490-1000-232-SP
- Артикул производителя:
- CL4490-1000-232-SP
- Производитель/Бренд:
- Laird Connectivity Inc.
- Краткое описание:
- TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9
- Производитель :
- Laird Connectivity Inc.
- Категория товара :
- RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
- Applications :
- General Purpose
- Data Rate (Max) :
- 76.8kbps
- Features :
- 2 ConnexLink RS232 Units
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Function :
- Transceiver
- Interface :
- RS-232
- Modulation or Protocol :
- FHSS, FSK
- Power - Output :
- 1000mW