CL4490-1000-485
- Артикул производителя:
- CL4490-1000-485
- Краткое описание:
- TXRX 900MHZ RS485 W/ANT TERM BLK
- Features :
- RS-485
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Function :
- Transceiver
- Interface :
- RS-485
- Power - Output :
- 1000mW