AM920-1795-2045TR323
- Артикул производителя:
- AM920-1795-2045TR323
- Производитель/Бренд:
- Anatech Electronics Inc.
- Краткое описание:
- 920 MHZ / 1795 MHZ / 2045 MHZ TR
- Производитель :
- Anatech Electronics Inc.
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 840MHz ~ 1GHz / 1.795GHz ~ 2.295GHz