AD1800-3600-5400TR298
- Артикул производителя:
- AD1800-3600-5400TR298
- Производитель/Бренд:
- Anatech Electronics Inc.
- Краткое описание:
- 1800 MHZ / 3600 MHZ / 5400 MHZ T
- Производитель :
- Anatech Electronics Inc.
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.76GHz ~ 1.84GHz / 5.34GHz ~ 5.46GHz