QB800-900-1800C101
- Артикул производителя:
- QB800-900-1800C101
- Производитель/Бренд:
- Anatech Electronics Inc.
- Краткое описание:
- 800MHZ IDEN, 900MHZ IDEN, CELLUL
- Производитель :
- Anatech Electronics Inc.
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 806MHz ~ 849MHz / 1.93GHz ~ 1.99GHz