SD25-0827R8UU00
- Артикул производителя:
- SD25-0827R8UU00
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- RF DUPLEXER 827MHZ/872MHZ 8SMD
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 824MHz ~ 830MHz / 869MHz ~ 875MHz