SLFD21-2R450G-02T
- Артикул производителя:
- SLFD21-2R450G-02T
- Производитель/Бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
- Краткое описание:
- DIPLEXER FOR 2400-2500MHZ/5150-5
- Производитель :
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 2.4GHz ~ 18GHz