SLFD18-2R450G-22T
- Артикул производителя:
- SLFD18-2R450G-22T
- Производитель/Бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
- Краткое описание:
- DIPLEXER FOR 1570-1610MHZ/2400-2
- Производитель :
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.57GHz ~ 1.61GHz / 2.4GHz ~ 2.5GHz