DPX255950DT-5120A1
- Артикул производителя:
- DPX255950DT-5120A1
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz