DPX252690DT-5021B1
- Артикул производителя:
- DPX252690DT-5021B1
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- RF DIPLEXER 829MHZ/2.2GHZ 1008
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 698MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz