PEL90206-122RAMP
- Артикул производителя:
- PEL90206-122RAMP
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- ANTENNA PANEL LHCP 122CM
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Panel
- Applications :
- Features :
- Cable - 1.22m
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 928MHz
- Gain :
- 6dBic
- Height (Max) :
- 0.469" (11.90mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W