SLPT24005900KUD25
- Артикул производителя:
- SLPT24005900KUD25
- Производитель/Бренд:
- Pulse Electronics
- Краткое описание:
- KIT SLPT2400/5900NMOHF
- Производитель :
- Pulse Electronics
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- 3G, 4G, DSRC, LTE, ISM, Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.45GHz, 5.45GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
- Gain :
- 4.78dBi, 5.14dBi
- Height (Max) :
- 2.624" (66.66mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 2
- Power - Max :
- 10 W