PNL90206SC-183SMAM
- Артикул производителя:
- PNL90206SC-183SMAM
- Краткое описание:
- RF ANT 915MHZ PANEL SMA MALE
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 928MHz
- Height (Max) :
- 2.594" (65.90mm)
- Power - Max :
- 10 W