VLQ69273B22N-518A
- Артикул производителя:
- VLQ69273B22N-518A
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 829MHZ/2.2GHZ DOME RP-SMA
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- LTE, WLAN
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 829MHz, 2.2GHz, 5.4GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- 6.3dBi
- Height (Max) :
- 2.953" (75.00mm)
- Ingress Protection :
- IP67
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Bands :
- 3
- Power - Max :
- 50 W