EXERN925SM
- Артикул производителя:
- EXERN925SM
- Краткое описание:
- ANT DUCK EXE 890-960MHZ 1/2W
- Frequency (Center/Band) :
- 925MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 890MHz ~ 960MHz