EXC4451-001
- Артикул производителя:
- EXC4451-001
- Краткое описание:
- ANT DUCK EXC 445MHZ CNT NO C
- Frequency (Center/Band) :
- 445MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)