ETRAB7643
- Артикул производителя:
- ETRAB7643
- Краткое описание:
- ANT OMNI PHE NMO 764-806MHZ
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Frequency (Center/Band) :
- 785MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 764MHz ~ 806MHz