PLC1589N
- Артикул производителя:
- PLC1589N
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 162MHZ YAGI N FEM 137'
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Yagi, 9-Element
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 162MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 158MHz ~ 166MHz
- Gain :
- 11.1dBi
- Height (Max) :
- 136.614" (347.00cm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Bracket Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 400 W