GPSDS1370PLG
- Артикул производителя:
- GPSDS1370PLG
- Краткое описание:
- RF ANT 143MHZ/1.575GHZ WHIP STR
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Features :
- Cable - 4.3m
- Frequency (Center/Band) :
- 143MHz, 1.575GHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 137MHz ~ 150MHz