GPSD9023P
- Артикул производителя:
- GPSD9023P
- Краткое описание:
- RF ANT 915MHZ/1.575GHZ MOD 1.25"
- Antenna Type :
- Module
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz, 1.575GHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 928MHz, 1.573GHz ~ 1.5787GHz
- Gain :
- 3dB, 26dBi
- Height (Max) :
- 1.250" (31.75mm)