EXL76TNX
- Артикул производителя:
- EXL76TNX
- Краткое описание:
- RF ANT 82MHZ WHIP STR TNX CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 82MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 76MHz ~ 88MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 11.100" (281.94mm)
- Power - Max :
- 5 W