EXL25TNX
- Артикул производителя:
- EXL25TNX
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 27MHZ WHIP STR TNX CONN
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 27MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 25MHz ~ 30MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 11.100" (281.94mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 5 W