EXE902TNSP
- Артикул производителя:
- EXE902TNSP
- Краткое описание:
- RF ANT 931MHZ WHIP STR RP-TNC ML
- Frequency (Center/Band) :
- 931MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 960MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 8.300" (210.82mm)