EXD470TN
- Артикул производителя:
- EXD470TN
- Краткое описание:
- RF ANT 491MHZ WHIP STR TNC MALE
- Frequency (Center/Band) :
- 491MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 470MHz ~ 512MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 3.600" (91.44mm)