EXD410TN
- Артикул производителя:
- EXD410TN
- Краткое описание:
- RF ANT 420MHZ WHIP STR TNC MALE
- Frequency (Center/Band) :
- 420MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 410MHz ~ 430MHz