EXC821SF
- Артикул производителя:
- EXC821SF
- Краткое описание:
- RF ANT 861MHZ WHIP STR SF CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 861MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 821MHz ~ 902MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 4.600" (116.84mm)