EXC775BN
- Артикул производителя:
- EXC775BN
- Краткое описание:
- RF ANT 775MHZ WHIP STR BN CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 775MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)