EXC633.25BN
- Артикул производителя:
- EXC633.25BN
- Краткое описание:
- RF ANT 633MHZ WHIP STR BN CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 633MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)