EXC400-999SFU
- Артикул производителя:
- EXC400-999SFU
- Краткое описание:
- RF ANT 699MHZ WHIP STR SFU CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 699MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 400MHz ~ 999MHz
- Power - Max :
- 50 W