EXC400-999BN
- Артикул производителя:
- EXC400-999BN
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 699MHZ WHIP STR BNC MALE
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Bluetooth, Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 699MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 400MHz ~ 999MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 50 W