EXC395SM
- Артикул производителя:
- EXC395SM
- Краткое описание:
- RF ANT 397MHZ WHIP STR SMA MALE
- Frequency (Center/Band) :
- 397MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 395MHz ~ 400MHz