ETRAB3803
- Артикул производителя:
- ETRAB3803
- Краткое описание:
- RF ANT 393MHZ WHIP STR NMO BASE
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Frequency (Center/Band) :
- 393MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 380MHz ~ 406MHz