CWB1320S
- Артикул производителя:
- CWB1320S
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 153MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 132MHz ~ 174MHz
- Gain :
- 3dB
- Height (Max) :
- 18.750" (476.25mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Base Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 200 W