B4705CRO
- Артикул производителя:
- B4705CRO
- Краткое описание:
- ACCY MOBILE LOAD COIL B4705C
- Frequency (Center/Band) :
- 480MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 470MHz ~ 490MHz