A75BN-001
- Артикул производителя:
- A75BN-001
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 75MHZ WHIP STR BN CONN
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 75MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- Height (Max) :
- 10.500" (266.70mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 50 W