OC18505-FNM
- Артикул производителя:
- OC18505-FNM
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- PCS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.9GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 1.85GHz ~ 1.99GHz
- Gain :
- 5dBi
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 50 W