ETRA7643
- Артикул производителя:
- ETRA7643
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 785MHZ WHIP STR NMO BASE
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 785MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 764MHz ~ 806MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Base Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 150 W