CAF95984 (IO850-SM36)
- Артикул производителя:
- CAF95984 (IO850-SM36)
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 850MHZ MODULE CAB BRKT MT
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Module
- Applications :
- Features :
- Cable - 914mm
- Frequency (Center/Band) :
- 850MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 824MHz ~ 896MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 2.008" (51.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Bracket Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 50 W