S245112PT36RSM
- Артикул производителя:
- S245112PT36RSM
- Краткое описание:
- RF ANT 2.4/5.4GHZ PANEL CAB 36"
- Antenna Type :
- Panel
- Applications :
- Features :
- Cable - 914mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz, 5.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz