S24015P36NM
- Артикул производителя:
- S24015P36NM
- Краткое описание:
- RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
- Applications :
- WiMax™
- Features :
- Cable - 914mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 15dBi
- Height (Max) :
- 1.500" (38.10mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 50 W