AN.UWB.INT4.433.10000.SMA
- Артикул производителя:
- AN.UWB.INT4.433.10000.SMA
- Производитель/Бренд:
- Maswell Communication Tech.
- Краткое описание:
- 5G High gain UWB plate antenna
- Производитель :
- Maswell Communication Tech.
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Applications :
- 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GSM, LoRa, UWB, Wi-Fi, Zigbee™
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 5.5165GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 433MHz ~ 10.6GHz