AN.5G.INT2.600.6000.SMA.2
- Артикул производителя:
- AN.5G.INT2.600.6000.SMA.2
- Производитель/Бренд:
- Maswell Communication Tech.
- Краткое описание:
- 5G Ultra Wideband patch antenna
- Производитель :
- Maswell Communication Tech.
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Flat Patch
- Applications :
- 4G, 5G, LTE, Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 4.3GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 600MHz ~ 8GHz
- Gain :
- 6.8dBi
- Height (Max) :
- 0.063" (1.60mm)