S5153WBPX36RSM
- Артикул производителя:
- S5153WBPX36RSM
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 5.5GHZ WHIP STR BRKT MT
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- WiMax™, WLAN
- Features :
- Cable - 914mm
- Frequency (Center/Band) :
- 5.5GHz
- Frequency Group :
- SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 5.15GHz ~ 5.875GHz
- Gain :
- 6dBi
- Height (Max) :
- 11.500" (292.10mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Bracket Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W