TRAB7603P
- Артикул производителя:
- TRAB7603P
- Краткое описание:
- RF ANT 815MHZ DOME N FEM PAN MT
- Frequency (Center/Band) :
- 815MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 760MHz ~ 870MHz
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Power - Max :
- 150 W