ETRAB8903
- Артикул производителя:
- ETRAB8903
- Краткое описание:
- RF ANT 915MHZ WHIP STR NMO BASE
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 890MHz ~ 960MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Base Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 150 W