EXD420TNX
- Артикул производителя:
- EXD420TNX
- Краткое описание:
- RF ANT 435MHZ WHIP STR TNX CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 435MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 420MHz ~ 450MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 3.590" (91.19mm)