B4705CNSRO
- Артикул производителя:
- B4705CNSRO
- Краткое описание:
- RF ANT 460MHZ WHIP STR BASE MT
- Frequency (Center/Band) :
- 460MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 450MHz ~ 470MHz